O blogu


 
(Ne)obyčejné zážitky z cest i z domova a hlavně o souŽITÍ jednoho (ne)obyčejného muže s jednou (ne)obyčejnou ženou. Většinou s nadhledem a humorem, často poeticky a občas i do hloubky až na dřeň. Příběhy a postřehy tak trochu naše od nás, ale mnohem víc Vaše a pro Vás, příběhy nás všech. Tak pojďme (se v nich) společně hledat, ztrácet i nacházet.Když jsem si před lety zakládala instagramový účet, myslela jsem si, že se jedná o místo, kde se dají hezky upravovat fotky 😇 Vždycky jsem zcela nekriticky zbožňovala seriál Přátelé, tak jsem si vzpomněla na Phoebe a do Username naťukala z legrace "konzuela_banana".

(Úplně nevěřím, že by to někdo potřeboval, ale pro jistotu: Když si tahle „potrhlá hippiesačka“ nechávala po svatbě změnit jméno a vyhořelý úředník jí řekl, ať si do formuláře klidně napíše COKOLIV, zamotala se jí z těch neomezených možností hlava, a nakonec vymyslela, zcela mimo plán, své zbrusu nové jméno, na které byla náležitě pyšná - Princezna Consuela Banana Hammock)

Posléze jsem zjistila, že Instagram je něco úplně jiného, než jsem očekávala, a aplikaci zase z telefonu smazala. Účet mi ale už zůstal a když jsem se jednoho dne rozhodla začít tuhle sociální síť používat, tentokrát již s plným vědomím o co se jedná, už jsem prostě byla konzuela_banana. Láska k seriálu Přátelé je naštěstí na celý život, takže jsem si na tu lehce poťouchlou přezdívku rychle zvykla a vlastně si ji oblíbila.

Tak vítejte v království Princezny Konzuely, asi se tu nebudou vyprávět zrovna pohádky, ačkoliv nic není nemožné... 


Žádné komentáře:

Okomentovat